fbpx

Sana özel web tasarım hizmetleri

İşinde profesyonel web tasarım ekibimiz sana özel web siteleri tasarlar, böylece hazır, alışılmış kalıplardan kurtulup; dijital dünyaya istediğin gibi yeni başlangıç yapabilirsin.

Web Sitesi İçin En Kolay İki Yol

  • Hazır Web Sitesi

    İhtiyacın olan web tasarım paketini dakikalar içerisinde alabilirsin. Hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolayca web siteni tasarlayabilir, içeriklerini sitene ekleyebilirsin.

Satın almak için yardım al: Hemen bize yaz veya 0850 241 0926‘dan bizi ara.
Pzt – Cmt 09:00 – 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsin.

Müşteri Soruları

Aklındaki soruları cevaplandıralım 🙂

Evet, çok rahatlıkla kendi siteni kendin tasarlayabilirsin. İçeriklerini belirle, web sitene ekle ve güncel web site sahibi ol. Üstelik sorun yaşadığın an destek ekibimizden her an ücretsiz destek alabilirsin.

Kullanım panelimiz çok kolaydır, hiç bir zorluk yaşamadan web sitenin tamamını istediğin gibi yönetebilirsin. Ayrıca özel müşteri temsilcin ile zorlandığın yapamadığın noktalarda hemen müdahale ederek sana anlık yardımcı olmaktadır. Dilediğin zaman sınırsız destek alabilirsin.

Web tasarım nedir? Web tasarımı, internet sitesinin planlanması ve kurulum aşamasıdır. İnternet sitesinin görünümü, kod yapısı, grafiksel çalışmalarını kapsayan çalışmadır. Herhangi bir kurum veya bireyin kimliğinin yansıtılma ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan çevrimiçi dosyalara internet sitesi, bu sitelerin oluşturulma sürecine ise web tasarım denir.HTML yazılım bilgisi web tasarımı için ayrılmaz bütündür. Bu sebeple, web tasarım yapacak olan tasarımcının web teknolojilerine hâkim olması gerekmektedir.